Zirkonyum Kaplama Fotoğrafları

Bir zirkonyum diş kaplama veya zirkonyum diş köprüsü , günümüzde doğal, sağlam ve güvenilir protezlerin oluşturulması için en modern ve estetik çözümdür. Metalik bir bileşen olmadan zirkonyum seramikten bir diş kaplama veya köprü yapılabilir. CAD / CAM (Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim) teknolojisi kullanılarak hazırlandıklarında, kesinlikte en üst noktaya ulaşırlar.

Hammadde zirkonyum oksittir. Tamamen doğal ve estetik bir rekonstrüksiyonun hazırlanabildiği bu metal içermeyen bileşen, mükemmel uzun vadeli sonuçlar sunar. Dijital teknolojiler kullanılarak (daha fazla hassasiyet için) üretilen bu tür protezler, mükemmel görsel işleme ve rahatlık garantisi sağlar. Fiyatı bir metal seramik protezden yaklaşık% 50 daha yüksektir, ancak Macaristan’daki farklılık (eleman başına yaklaşık 150 Euro), çözümü birçok hasta için kayda değer kılmaktadır.

Porselen diş kronu ile karşılaştırıldığında, zirkonyum diş kronunun muazzam, muazzam bir avantajı vardır: esnekliği, bir köprü şeklinde yeniden yapılandırmaya izin vermek için yeterlidir.

Zirkonyum oksit temelde beyaz renktedir ve bu nedenle dişe yarı saydam karakterini vererek kozmetik diş hekimliği alanı için mükemmel bir çözüm sunar.

Zirkonyum Kaplama Nedir, Nasıl Yapılır? Nerede Yaptırmalı?