Erkek saç modelleri

Erkekte saçın önemi günümüzde etkisini göstermeye devam ederken, saç bakımını da önem vermektedir. Erkek saç modellerinde şayet görünümünüzü değiştirmek istiyorsanız, yeni bir saç modeli kesinlikle işe yarar. Saçta, alt kesimlere ve üst saça dair kesimine ve daha fazlasına kadar, erkek saçı seçeneklerinin oldukça sonsuz olduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Tarzını yenilemenin kendine yeni bir saçlarda kesim yaptırmaktan daha iyi bir yolu yok. Saçınızın en çok hangi modellerinde ahenkte olacağını aşağıdaki modellere ait resimlerde görebilirsiniz. Aşağıdaki resimler siyah saç modelleri baz alınarak yerleştirilmiştir.

Soru şu ki, hangi modelleri elde edersiniz? Erkek saç modelleri içinde hangisi size  yakışacak? Erkeğin aynada kendini görmesinden sonra beğendiği hangi kesim olabilir? Ortaya bölebilir, bir tarafını tıraş edebilir, uzatabilir veya kendinize askeri bir kesim yaptırıp hepsini tıraş edebilirsiniz. Erkek saç kesimi ile olasılıklar sonsuzdur.

Kararınıza yardımcı olmak için, 2021’de erkekler için en iyi saç modellerini topladık. Bir göz atın ve uygun olanı seçin.

Erkeğin saçı ortaya bölünürse?

Adından da anlaşılacağı gibi, başınızın üzerinde perde olduğu yanılsamasını vermek için bir perde saç modeli ortadan ikiye bölünmüştür. Aptalca gelebilir ama aslında saçınızı takmanın popüler ve kolay bir yoludur. Bu tarz, simetrik bir yüze ve orta uzunlukta saça sahip insanlara en uygunudur.

Quiff Saç Kesimi ile Dağınık Alt Kesim

Tuhaflık, oldukça küçümsenen bir erkek saç modellerine dair bu kesim ve Scott Cann’ı yıllarca işte tutan bir saç modeli. Bu harika görünüm için bir alt kesim ile eşleştirin. Dağınık bir “yataktan yeni çıktım” stili yaratmak için kenarları kısa tutun ve tüylerin saçla dolmasını sağlayın.

Topuz örgülü saç modelleri

Uzun saçlarınız varsa ve buklelerinizi kaybetmeden değiştirmek istiyorsanız, mısır tarlalarına bir şans verin. Bu başın üstündeki örgüler harika görünüyor, ancak bir topuzun içine konulduğunda daha da iyi. Siyahi erkeklerin en çok kullandığı modeldir.

Çörek saç modelleri: Sadece kadınların modeli değildir!

Son yıllarda hiçbir erkek saç modellerinde erkek topuzundan daha bölücü olmamıştır. Yenilikçiler tarafından sevilen ve hemen hemen herkes tarafından nefret edilen erkek topuzu, uzun kilitleri olan herkesin saçlarını şekillendirmesi için harika bir yoldur. En iyi şey, bakımının çok kolay olmasıdır.

At Kuyruklu Saç modelleri: Kısa saç modellerinin vazgeçilmezi

At kuyruğu trendine sadece uzun kilitleri olan erkekler katılamaz. İhtiyacın olan tek şey, etrafına bir saç tokası takabileceğin bir avuç dolusu saç ve iş başındasın. Kısa saçlı at kuyruğu birçok şekilde takılabilir ve görünümünüze farklılık katar.

Peaky Blinders saç modelleri: Fransız saç modeli de denilir

İngiliz gangster serisi Peaky Blinders tarafından popüler hale getirilen bu basit ama tehditkar erkek saç modeli size bir avantaj sağlayacak. Temelde kısa sırt ve kenarları küçük saçaklı, bu kesim kalın bir bıyık ve düz bir başlık ile iyi gider. Fransız saçın dizideki model şekli oldukça konuşuldu.