Saç modelleri 2021: Saç renkleri nasıl olacak?

2020 evde yapılan still modelleri, saç üzerinden şekillendirme ve boyama “renkleri” yılı oldu. Temel olarak, karantina sırasında hepimiz biraz şans yakaladık – pişman olup olmadıklarını ya da sadece siz söyleyemezsiniz.

Ama kesin olan bir şey var, şimdi maceracı tarafımızın oynamasına izin verdiğimize göre, 2021’e daha fazla güzellik güveni ve merakla giriyoruz. Yakut kırmızısından pastel pembeye, işte yeni yılın en büyük saç rengi trendleri.

Kadınların merak ettiği modacıların renkleri barındıran saç modelleri 2021

1) Bakır Zencefil

Evet, bu ateşli seçim için The Queen’s Gambit’e teşekkür edin. Ünlü renkçi ve MATRIX marka elçisi George Papanikolas , “Bakır Zencefil, piyasadaki en dikkat çekici renklerden biridir” dedi . Kırmızı gölge, ince bakır, kumral ve sarışın vurguların bir karışımını içerir ve parlak yüzeyi, özellikle açık tenli kişiler olmak üzere tüm cilt tonlarını tamamlar.

2) Bronde Yeşillik

Bu az bakım gerektiren tarz, minimum ağartıcı içerir, bu nedenle koyu saçlı olanlar için işleri nazikçe hafifletmek için harika bir yoldur. Papanikolas, “Bronde Yeşillik, 2020’nin karanlık zamanlarından çıkmak için mükemmel bir yol. Narin bebek farlarını eşleştirerek ve yüzü ve kökleri daha güçlü bir balyajla çerçeveleyerek muhteşem bir renk dengesi elde edeceksiniz” dedi. “Bu görünüm, koyu siyahtan koyu sarıya kadar birçok saç renginde işe yaradığından evrensel bir çekiciliğe sahip.”

3) Pastel Balayage

2020 bir saç deney yılıydı, sadece Hilary Duff, Sarah Michelle Gellar ve Jennifer Love Hewitt’e bakın . Ve pastel tonların (özellikle pembe, deniz mavisi ve turuncu) burada kalacağını kanıtladı. İşte Papanikolas’ın mükemmel pastel görünümü elde etmek için bir ipucu: “Güzel bir sarışın balayaj fondöteni ile başlayın ve uçların pastel tonları kabul edecek kadar hafif olduğundan emin olun. Vurgularınız daha karamel tonluysa, daha belirgin hale getirmek için daha canlı bir ton tercih etmenizi öneririm. ”

5) Parlak Siyah

Bu, ortalama tamamen siyah gölgeniz değil. Yapması en kolay renk gibi görünse de, aslında doğru miktarda parlaklık ve mükemmel soğuk tonu elde etmek için bir sanat var. “Mürekkep gibi ve sağlam görünmeden doğru parlaklığı ve hareketi elde etmek için aslında birden fazla ton var. Saç rengi on seviyede gelir ve bunların yarısı karanlık ailede, Seviye 1: Siyahtan Seviye 5: Orta Kahverengiye kadar değişir ”dedi Papanikolas. “Parlak siyah tüm bunları içeriyor. Bunu başarmanın en kolay yolu, stilistinizin koyu renkli köklerinizi renklendirirken sizi saf asidik esmer tonerle parlatmasıdır.

6) Kum Tropez

Aura, “2021’de, 2020’de gördüğümüz renk trendlerinin ısınmış bir evrimini göreceğimizi düşünüyorum. Sarışınlar için yaldızlı, altın iplikler, günden güne güneş ışığı ve sıcaklık aşılamanın bir yolu olarak popüler hale gelecek” dedi. Friedman, Sally Hershberger renk uzmanı. Friedman, görmeye alıştığımız platin sarışın görünümün tam tersi olacağını tahmin ediyor.

2021 Kısa saç modelleri Kadınsı ve Eğlenceli