Saç Modelleri 2021: Yeni Trendler Neler?

Xmondo Hair’ın saç stilisti ve kurucusu Brad Mondo , POPSUGAR’a “Tarih, saç stilleri gibi kendini tekrar etme eğilimindedir ve bu yıl, çok sayıda dokulu dalgalar ve dalgalı katmanlar görüyoruz” dedi. Gördüğümüz saç kesimlerinin çoğu 70’lerden kalma olacak.

Nostaljinin yanı sıra, kesintilerin her birinde kilitlenmeden çıkan ortak payda kolaylıktır. Hair Addict Salon’dan kuaför Michelle Cleveland , “Yıl boyunca göreceğiniz ve gelecek yıl devam edeceğiniz şey, şekillendirmesi kolay görünüyor” dedi. Devamında şu açıklamayı yaptı: “Çoğumuz hala evlerimizde sıkışmış ve bizim saç ile daha rahat ve konforlu hale gelmektedir çünkü bu şu anda insanlara itiraz ediyorlar. Bu almaya başlamak için bir çok insan için bir zamandır normalde olsun asla yeni saç kesimi sahip oldukları bu yüzden onu şekillendirme ve ona aşık olma zamanı. ”

SAÇ KESİM MODELLERİ 2021: KADIN 4 KESİM FOTOĞRAFLARI

Perde patlamaları

Her iki uzman da 2021’de daha da fazla ivme kazanacak olan retro saç stilinin perde patlamaları olduğu konusunda hemfikir . Cleveland, “Bu, saçak alanınızın şekillendiği ve içeriden kısadan dışarıya doğru daha uzun kesildiği ve rahat bir görünüm oluşturduğu zamandır,” dedi. “Perde patlamaları maske takmak için harikadır çünkü yüz maskesini olabildiğince moda tutmanın harika bir yolu.”

Peri Kesimi

Profesyoneller ayrıca pixie cut’larının yeni yılda her yerde olacağını tahmin ediyor – özellikle de 60’ların mod ikonası. Sebep: “Kısa peri kesimleri şekillendirmek kolaydır,” dedi Cleveland. NYC’deki Sally Hershberger NoMad Salon’da kuaför olan Travis Speck şunları kabul etti: “Ne zaman bir müşteri gelip bir peri isterse, ilhamımı Mia Farrow’un klasik peri kesiminden alırım. Kısa saç çok daha yönetilebilir ve daha az bakım gerektirir, ancak büyümesine yardımcı olmak için rutin kırpmalar planlamanız gerekecek.”

Tüylü Saç Kesimi

Son birkaç yıldır, tüylü bir saç kesimi olan birini fark etmeden Instagram’da gezinemezsiniz , ancak stil yeni yılda ikinci bir rüzgar alıyor – bir bükülme ile. Mondo, ” Eski tarz tüylü saç kesimlerinin yeni çağ rengiyle birleşimi, onu farklı kılan şey olacak” dedi. “Bu renklerle birlikte çok sayıda renk engelleme ve moda rengi görüyoruz.”

Kefal Saç Kesimi

Doğrudan ona geçeceğiz: Kefal geri dönüş yapıyor . Neyse ki, aslına sadık kalarak bölücü “önde iş, arkadaki parti” saç kesiminin en son yorumu, bu sefer çok daha havalı ve çok daha düşük tonlu ve her doku veya saç tipiyle işe yarıyor. LA merkezli ünlü kuaför Laurie Heaps, “Doğal dalgalarınızı ve buklelerinizi kucaklayabilir, düz takabilir veya sıcak aletlerle ekstra kıvrımlar ve boyut ekleyerek değiştirebilirsiniz,” dedi. Mondo, “Çok yönlü oldukları için herkes bir kefal çekebilir ; ancak, kalp ve oval yüz şekilleri üzerinde en iyi şekilde çalıştıklarını düşünüyorum.”

Kısa saç modelleri de yükselen trendler arasında.

Sayfaya gitmek için fotoğrafa tıklayınız