Saç modelleri 2021: Erkek fotoğrafları

Bir erkeğin en iyi yüzünü öne çıkarması için yeni, yakışıklı bir saç kesiminden daha iyi birkaç yol var. İster Jason Momoa’yı koyacak kilitleri sallıyor olun, ister Jason Statham’ı gururlandıracak bir vızıltı kesimi veya ikisinin arasında herhangi bir şey olun, kafa şeklinize ve genel görünümünüze uyacak doğru saç stilini bulmak, görünüşünüzü yükseltmenin en kolay yollarından biridir.

Bu yazıda, çok çeşitli stil, doku ve uzunluklarda en çekici düzinelerce erkek saç kesimi bulacaksınız.

SAÇ KESİM MODELLERİ 2021: ERKEK EN GÜZEL FOTOĞRAFLARI

Klasik Yan kesim

Muhtemelen en klasik, çok yönlü ve – benim param için – tüm zamanların en çekici erkek saç kesimlerinden biri olan yan kısım tam olarak göründüğü gibi: saçınızı kabaca başınızın yan tarafının buluştuğu noktada ayırırsınız. daha sonra saçı her iki taraftan parçadan uzağa doğru tarayın.

Asker traşı

Erkeklerin onlarca yıldır giydiği bir başka klasik kesim, mürettebat için fazla bir şey yok – ve bu tam olarak mesele. Askerlere verilen kısa kesilmiş kesimleri anımsatan, bir mürettebatla saçlar yanlarda ve arkada oldukça kısa kesilir ve üstte kısa kesilir, öndeki saç arkadaki saçtan daha uzun kalır.

Alttan kesme

Bir alttan kesim ile üst kısımdaki saç oldukça uzun iken, yanlardaki saçlar kısa kesilir. Fikri (arkaya taranmış olmanın aksine) üstüne saç aşınmış zaman saç tüm ederken, bu uzun kulakları üzerinde asılı olduğunu ve alt kısımda süper kısa kırpılır.

Bağlantısız Alt Kesim

Bu, 1920’lerde popüler olan ve Boardwalk Empire gibi Depresyon dönemi şovlarında görülebilen eski bir erkek saç kesimi . Bir ile bağlantısız alttan , başınızın üstünde saç ve başın iki tarafında saç ‘onlar anlamı yerine bir yan kısmı ile ayrılmış olan “bağlantısız”dır tamamen ayrı.

Üç Numara

Bir saç kesiminin aldığı kadar basittir – ve eğer bunun için doğru kafa şekline sahipseniz, aşağı yukarı bu şekilde çıkacaktır. Önemli not: Bir vızıltı kesimiyle, kafanızın her yerinde aynı numara korumasını kullanmayın. Üstte dört ya da beş numara gibi bir şey deneyin, sonra üçten aşağıya iki ya da bire yakın bir yerde yüksek bir solma yapın.

Kısa saç modelleri 2021 sayfasına gitmek için tıklayınız