Gülüş estetiği: Gülüş tasarımı soruları ve cevapları

Gülüş estetiğinin tasarımına dair internette birçok insan bu konuyu merak ederken, uzmanlar gülüş tasarına dair soruları cevapladı. İşte en çok merak edilen sorular ve cevaplar…

Ne kadar sürer?

Gülümseme dönüşümleri, her bir duruma bağlı olarak üç haftadan birkaç aya kadar sürebilir. Dişler, diş etleri iyi bir ısırıkla sağlıklıysa, programınıza, laboratuarın programına ve Dr. Podilsky’nin programına bağlı olarak süre yaklaşık üç ila dört haftadır.

Diş eti dikleştirme gerekiyorsa diş etlerinin sağlıklı ve iyileşmesini beklemek gerekir. Bu, gülüş tasarımına başlamadan önce yaklaşık sekiz ila on hafta sürebilir.

İmplantlar söz konusuysa, zaman çizelgesi altı aydan bir yıla çıkarılabilir. Bu, implantların kemiğe entegre olmasına izin vermek ve diş etlerinin maksimum iyileşmesini sağlamak içindir.

Sigara içenler bir Gülüş Tasarımı geçirebilir mi?

Bu genel olarak bir sorun değildir, ancak planlanan Kozmetik prosedürün türüne bağlıdır. Sigara içenlerin periodontal hastalıkta veya diş eti hastalıklarında artış var. Sigara içmek ayrıca dişlerin beyazlamasını da sınırlayabilir. Başarılı olma osseointegrasyon riskini arttırdığı için implantların başarısızlık oranlarında artış vardır.

Prosedür nedir?

Prosedür, daha önce porselen veneer prosedürünü tartıştığımızda bahsettiğimiz prosedüre benzer. Buradaki istisna, bir gülüş tasarımının bütün bir gülümseme dönüşümünü içermesi ve bu nedenle hastayla daha fazla planlama ve konsültasyon gerektirmesidir.

Gülüş Estetiği Merkezleri Dijital Gülümseme Tasarımı