Gri saç modelleri 2021: Korkmak mı Korkmamak mı?

Birçok kadın ilk gri saçlarından çekinir ve onları kalıcı boyalarla örtmeye çalışır. Bu griler çok sayıda olmasa da ve hala gençsiniz, bu gerçekten mantıklı. Ve griye döndüğünüzde, ya sarışın olmayı düşünebilir ya da gümüş kilitlerinizi gurur ve şıklıkla spor edebilirsiniz. Aşağıdaki gri saç stillerini inceledikten sonra gri bukleler hakkındaki fikrinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Hayatınızda başka ne zaman size kesinlikle doğal görünen ve size gurur veren o çarpıcı gümüş tonuna sahip olabilirsiniz?

Grileri Gizlemek veya Gizlememek?

Normalde kadınlar griyi örtmek isterler çünkü daha genç görünmek isterler, oysa gri saç yaşlılıkla ilişkilendirilmiştir. Bununla birlikte, bugün en iyi renkçilerle çalışabilen ve istedikleri saç rengine sahip olabilen daha genç ünlüler bile gri olmayı tercih ediyor!? Örneğin Rihanna’nın gri saçlarına veya Pink’in gri saçlarına bakın. Gerçekten, özellikle size çok fazla avantaj sunduğunda, dikkat çekmeden ayrılmamanız gereken bir trend haline geliyor. Her ay kalıcı boyalardan tasarruf ettiğinizi ve mükemmel tonu elde etmeye çalışırken tüm bu acıları bıraktığınızı hayal edin.

GRİ SAÇ MODELLERİ 2021

Korkmadan, özgürce uzanan gri saç modelleri 2021, farklı fotoğrafları…

Saç yapınıza ve tercih edilen uzunluğa bağlı olarak çok fazla var. Genel olarak, gri olan saç modelleri onurlu görünüyor. Yüzü görkemli bir şekilde çerçevelerler ve herhangi bir süslü şekillendirme hilesinden çok yüz özelliklerinize dikkat çekerler. Gri saç stilleriyle patlamalarınız olabilir, ancak bunlar ya hafiftir ve iyi kesilmiş ya da bir tarafa biçimlendirilmiştir.

Peri saç stillerini seviyorsanız, onları şımarık ve sinirli tutun, modern görünmek için bol miktarda doku ekleyin. Klasik boblara dayanan saç stilleri söz konusu olduğunda, kesinlikle onları bir yandan ayırarak veya eğlenceli bir şekilde dağınık ve kıvırcık ile şık bir şekilde şekillendirebilirsiniz.

Uzun saç modelleri, kısa gri versiyonlar kadar popüler değildir. Ayrıca uzun saçların bakımı daha zordur. Ama kim bilir, belki sen bir istisnasın? Her neyse, yaşlı bir bayanın kısa veya omuz uzunlukta bir saç modeli ile daha çağdaş ve şık göründüğüne inanıyoruz. Aşağıda izlenecek gerçekten güzel örnekler var.

Hafif kıvrımlı uçlar için uzun katmanlar içeren günümüz saç kesimleri sayesinde gri saç hala genç görünebilir. Olgun kadınlar, omuzlarının hemen altından daha uzun olmayan saçlarla en iyi şekilde görünürler – bu, daha kısa saçlara harika bir kadınsı alternatiftir.

Hepimiz bordo ve sarı ombre saç rengini gördük, peki ya gri? Bu tarz beyazla başlar ve her sofistike kadın için muhteşem olan derin sisli bir tonda doğal olarak geri döner.