Burun estetiği erkek fotoğrafları

Burun estetiği, cinsiyetler arasındaki farklılıklar genel yüz görünümlerinde görülebilir. Dr Jacono, bir erkeğin yüzünün oyulmuş olması gerektiğine, kadınlarda ise yüzlerinin narin ve kalp şeklinde olması gerektiğine inanıyor. 

Erkeğin burun yapısının kadın burun yapısına göre farkı nedir?

Tıpkı yüzler gibi erkeklerin ve kadınların da estetik görünümleri farklıdır. Bir erkeğin burnu bir şekilde belirgin olma eğilimindedir ve genellikle daha yüksek bir köprüye ve burun ortası bölgesine biraz daha genişliğe sahiptir. Burun derisi de genellikle bir kadınınkinden çok daha kalın bir deri olduğu için erkekler için farklıdır. Bir dişinin burnu genellikle köprü boyunca ince bir girinti ile daha belirgindir ve genel burnu bir erkeğinkinden biraz daha kısa olmalıdır.

Kadın ve erkeklerin burunlarında etnik kökenlerine göre başka farklılıklar da vardır. Dr. Jacono her vakayı benzersiz olarak inceleyecek ve burun genişliği, dorsal kamburluk ve kolumellar açının farklılıklarını ve isteklerini belirleyecektir.

Erkekler için burun estetiği

Dr Jacono, istediğiniz sonuçları da dikkate alır. Erkekler için genellikle çok belirgin özelliklere sahip daha belirgin, güçlü bir burun için çabalarlar. Burun ucu, üst dudak ile burun arasındaki açı 90 ila 95 derece arasına düşecek şekilde daha az döndürülmelidir. Oysa kadınlar, ucu yukarı doğru döndürülmüş küçük bir burun isterler.

Sonuçta, bir hastanın mükemmel bir burun olduğuna inandığı ile istedikleri arasında oldukça ince bir çizgi vardır. Dr. Jacono ile görüşme sürecinde, istediğiniz sonucu keşfedecek ve hedeflerinizi netleştirmeye yardımcı olacaktır. İstenilen nihai sonuçları netleştirmek için her zaman bilgisayar dönüşümünü kullanır.

Burun erkekler için mi çok mu önemli?

Daha önce de belirtildiği gibi, çoğu erkek genellikle iyi tanımlanmış bir çene çizgisine sahip kare bir yüze sahiptir. Bugün bu kalıba uyan birkaç ünlü, Brad Pitt, Johnny Depp ve Robert Downey Jr. Yıllardır her üç oyuncunun da bu mükemmel yontulmuş görünümü elde etmelerine yardımcı olmak için burunları ve çeneleri üzerinde kozmetik çalışmalar yaptıkları söyleniyor. Gerçek ya da kurgu olsun, Dr Jacono’nun birçok erkek hastası konsültasyon sırasında Brad Pitt gibi bir çene veya Johnny Depp gibi bir burun isteyecektir. Bunu akılda tutarak, Dr Jacono burnun bütünlüğünü dengelemeye ve erkeksi özelliklerini korumaya yardımcı olmak için estetik planlarını planlayacak. Bazen bir çene implantı kullanarak çene büyütme prosedürü önerebilir.