Ameliyatsız yüz germe nasıl yapılır?

Yüz germe, ameliyatsız olarak 40’lı ve 50 yaşların başındaki hastalar arasında popülerdir. Yüz sıkılaştırma için en son teknolojiye sahip cihazlar, cilde ve yüzün daha derin katmanlarına ısı enerjisi verir. Yüzün alt üçte birlik kısmını, çene hattını ve boynu sıkılaştıran tüm cerrahi olmayan cihazlar aynı prensibi kullanarak çalışır. Yüz ve boyun katmanlarına termal (ısı) enerji verirler. Bu katmanlar cilt, kas ve yağı içerir ve kasılmalarına ve sıkılmalarına neden olur. Bu termal enerji aynı zamanda cildin derin katmanlarında (dermis) kolajen üretimini de uyarır. Bununla birlikte, bu enerji cildin yüzeyini (epidermisi) nispeten dokunulmadan bırakır.

Ameliyatsız bıçaksız yüz ve boyun germe nasıl yapılır?

Ulthera sistemi ile boyun, yüz ve kaşlar için invaziv olmayan bir “kaldırma” endikasyonuyla Amerika sağlık sistemi tarafından onaylanan ilk ve tek ultrason enerjisi bazlı cihazdır. Ultrason, insan işitmesiyle tespit edilenden daha yüksek frekanslarda sestir. Bu sesler saniyede en az 18 kilohertz veya 18.000 döngü kaydeder. Ultherapy derin cilt katmanlarına ve cilde destek veren temel katmana hitap eder. Yüzdeki bu temel katmana SMAS ve boyunda platisma denir. Ultrason, Dr Jacono’nun cildin üst katmanlarını atlamasına izin verir. Bu, doğru derinliklerde doğru miktarda enerji sağlar. Deri büzülür ve nihayetinde SMAS ve platizmayı kaldırır. Sonuç olarak, cilt yüzeyinde herhangi bir hasar ve dolayısıyla iyileşme süresi olmaz. Bu, Ultherapy’nin dahili RF’ye göre ana avantajıdır. Yağ ve kas tabakasını tedavi etmek için probu cilt altına koymanıza gerek yoktur. Bu tedavi yaklaşık bir saat sürer.

Yüz boyun üstü gençleştirme sonrası oluşan hatlar

Ultherapy’nin tam etkisi, iki ila üç ay boyunca kademeli olarak artacaktır. İlk aydan sonra hafif bir toparlanma ve tonlama, daha sıkı, daha sıkı bir his ve daha pürüzsüz bir doku yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki iki ila üç ay boyunca, daha az sarkma, daha ince bir çene hattı ve çene altında daha iyi kontur ile daha sıkı bir cilt yaşayabilirsiniz.

Peki fiyatlar ne kadar?

Bu tarz ameliyatsız işlemlere dair fiyatlar, internette gösterilmesi uygun olmadığından ötürü. Yaşadığınız illerdeki hastaneleri, klinikleri arayarak öğrenebilirsiniz.